Prawo rodzinne

Rozwód i podział majątku

Kancelaria Adwokacka Rzeszów - Rozwód i podział majątku

Czy dobry adwokat pomoże w sprawie rozwodowej?

Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się między innymi w prowadzeniu spraw rodzinnych, w tym spraw o rozwód. Sama decyzja o rozwodzie powoduje dużo stresu u małżonków, nie mówiąc już jak nieprzyjemny potrafi być proces sądowy. Działając pod wpływem emocji strony podejmują niejednokrotnie niekorzystne dla siebie decyzje. W takich sytuacjach niezbędna wydaje się pomoc prawna dobrego adwokata, który będzie czuwał nad przebiegiem postępowania, w odpowiednim momencie zgłosi stosowne wnioski dowodowe. 

Podział majątku po rozwodzie

Kiedy mówimy o rozwodzie, bardzo często spotykaną sytuacją jest spór o podział majątku. Jest to trudna sytuacja dla byłych małżonków. Istnieje bowiem zagrożenie, że były mąż/była żona straci wszystko. Profesjonalna pomoc prawna dobrego adwokata może uchronić od błędnych decyzji. Skutki mogą być doniosłe - utrata mieszkania, utrata kontaktu z dziećmi, wysokie alimenty. Skorzystaj z pomocy prawnej dobrego prawnika.

 

ADWOKAT RZESZÓW

Potrzebujesz porady prawnej? Napisz do nas!

Kancelaria Adwokacka

Doradztwo prawne dla firm i osób prywatnych. Reprezentowanie w sądzie, urzędzie. Sporządzanie pism procesowych. Sprawy rodzinne, karne, spadkowe. Obsługa prawna firm.
Kancelaria Adwokacka

Latest posts by Kancelaria Adwokacka (see all)