Odszkodowania

Odszkodowania Adwokat Rzeszów

Sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Reprezentowanie przed towarzystwem ubezpieczeniowym, Rzecznikiem Finansowym. Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Odszkodowanie po śmierci rodzica. Zgłoszenie szkody z OC sprawcy.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania i zadośćuczynienia

Dochodzenie odszkodowań dla poszkodowanych. Reprezentujemy klientów w sporach z ubezpieczycielem, prowadzimy negocjacje w celu uzyskania należnego odszkodowania za szkody majątkowe i niemajątkowe. Reprezentujemy poszkodowanych w sprawach o odszkodowania i zadośćuczynienie.

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za wypadek komunikacyjny – szkody majątkowe i niemajątkowe, wypadek w rolnictwie, odszkodowanie za błąd medyczny – błąd w sztuce lekarskiej.

Pomoc prawna kancelarii obejmuje:

-udzielanie porad prawnych i konsultacji w zakresie ustalenia okoliczności wypadku,

-ustalenie wysokości odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu – określenie stopni procentowego urazu – odszkodowania za złamania, pęknięcie miednicy, skręcenie kręgosłupa szyjnego,

-ustalenie wysokości odszkodowania, rozmiaru krzywdy – zadośćuczynienie za doznaną krzywdę,

-prowadzenie przedsądowych negocjacji  z ubezpieczycielem w sprawie wypłaty odszkodowania,

-reprezentowanie klientów w sprawie o odszkodowanie przed sądem,

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć czy możemy poprowadzić Twoją sprawę odszkodowawczą skontaktuj się z nami. Sprawy o dochodzenie odszkodowania są zawiłe i wymagają profesjonalnego wsparcia. Adwokat w sprawie odszkodowania pomoże uzyskać należną rekompensatę.