Sprawy spadkowe - Adwokat Rzeszów

Prawo spadkowe

Specjalizacją kancelarii są sprawy spadkowe. Nasza kancelaria adwokacka oferuje profesjonalne porady prawne z zakresu spraw spadkowych. Posiadamy specjalistyczną i gruntowną wiedzę, a także bogate doświadczenie. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Stale podnosimy zakres naszych kwalifikacji. Doskonale znamy wszystkie aktualnie obowiązujące przepisy prawa, dzięki czemu niemal natychmiast możemy udzielić odpowiedzi na zadane przez klienta pytania.

Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny. Zapraszamy na konsultacje, gdzie podczas rozmowy klient może samodzielnie określić, czy jesteśmy godni zaufania. Dokładamy wszelkich starań, astworzyć przyjazną oraz swobodną atmosferę. Oczywiście cenimy sobie pełen profesjonalizm, jednak pragniemy, aosoba powierzająca nam swoje osobiste sprawy obdarzyła nas swoim zaufaniem. Dzięki temu nawiążemy lepszą współpracę, a tym samym osiągniemy zamierzone efekty. Warto podkreślić, że podejmujemy się nawet najtrudniejszych spraw. Nie boimy się wyzwań, dzięki czemu standard naszych usług znajduje się na najwyższym poziomie.

Każdy klient, który zdecyduje się skorzystać z usług naszej kancelarii może liczyć na pełną dyskrecję. Obowiązuje nas etyka zawodowa, a więc przekazane informacje zostaną wyłącznie w naszym posiadaniu. Sprawy spadkowe często są powiązane z sprawami rodzinnymi. W wielu przypadkach są one bardzo delikatne, a rozwiązanie problemu wymaga dogłębnych analiz. Dodatkowym utrudnieniem bywa fakt, że wiele spraw wymaga szczegółowej dokumentacji, która musi zostać dostarczona przez klienta. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie działania. Jesteśmy przekonani, że sprostamy nawet najbardziej wymagającym osobom.

W imieniu klienta załatwiamy wszelkie sprawy formalne. Przejmujemy na siebie tego rodzaju obowiązki, które bywają skomplikowane lub czasochłonne. Oferujemy również prowadzenie spraw w sądzie. Reprezentujemy interesy naszego klienta, tak aostateczny wyrok był korzystny i zadowalający. Priorytetem jest dla nas osiągnięcie pełnego sukcesu. Oczywiście nie każda sprawa kończy się w sądzie. Jeśli jest taka możliwość, to dążymy do polubownego załatwienia sprawy. Niesie to wiele korzyści dla obu stron.

Specjalizujemy się w prawie spadkowym, a szczególnie w sprawach o:

  • stwierdzenie nabycia spadku
  • dział spadku
  • zachowek
  • wydziedziczenie
  • uznanie za niegodnego dziedziczenia
  • odrzucenie spadku
  • rozliczanie podatku od spadków i darowizn

Zakres naszych usług jest oczywiście o wiele szerszy, a wszystko zależy od konkretnego przypadku. Nasza kancelaria przez długi czas pracowała na swoja renomę. Szacunek klientów udało nam się zdobyć poprzez doświadczenie i ekspercką wiedzę. Warto również podkreślić, że do każdej sprawy podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Nie pracujemy schematycznie, gdyż każdy przypadek jest zupełnie inny. Podczas konsultacji staramy się możliwie najdokładniej poznać problem naszego klienta.